Олександр ЛюлякінУчастник музикальних коллективів: Бумбокс, The Erised, MARU. Також Олександр є сенсіоним барабанщиком в різних фьюжн проектах. Бажання стати барабанщиком з'явилося ще в три роки, коли його отец, гітарист і вокаліст, Сергей Люлякін, став брати сина на свої концерти. Якийсь час Олександр займався гітарою, бо його батько бачив в ньом гитариста. Вже в 1997 році він заклав музичну школу в Ніколаєві, за класом ударних інструментів, після чого виступає в музичному університеті (НФ КНУКиИ).
З 2001 року Олександр працює на німецьких і американських круїзних компаніях. У 2007 році він з родиною переїздить до Києва, де працює сесійним музикантом в різних музичних проектах. Влітку 2009 року Олександра запрошують в українську групу «Бумбокс», з якою він записав вже п'ять альбомів, продовжує гастролювати і писати музику. У 2015 році «Бумбокс» разом з Девідом Гілмором ( 'Pink Floyd') грають концерт «I'm with the Banned" в Лондоні. У 2014 році спільно з Ігорем Кириленко, Данилом Маріним і Сонею Сухорукової створює англомовну групу 'The Erised'.
Незабаром група підписує контракт з британським лейблом Med School. Після виходу першого альбому 'Desire' 'The Erised' отримує велику кількість позитивних відгуків від відомих видань США і Європи ( 'New York Times', 'Kerrang', 'Q-Magazine', 'Telegraph' and others), а також від іменитих світових музикантів і продюсерів (Rou Reynolds "Enter Shikari", Carl Ryan "Selena Gomes" and others).
З 2016-му Олександр став композитором вистави Вільного Театру «Burning Doors", який перебуває в десятку кращих вистав 2017 по версії 'The New York Times'. У 2017 році Денис Дудко, басист «Океан Ельзи», запрошує Олександра в свій проект 'MARU', супергрупа в цьому ж році записує і випускає альбом «1». У 2015 році Артем Селезньов, керівник фабрики, розробив для Олександра іменні палички Star Sticks з української породи дерева - граб (#HoRnbeam), з урахуванням всіх побажань Музиканта.