Олександр "SUNICH" СолохаБарабанщик групи Zetetics.
Саша почав грати на барабанах в 15 років. У 2007 році переїхав жити до Києва, де зайнявся серйозно музичною кар'єрою і вже в 2008 році вже почав грати в групі «FACTOR 150».
З цього почалася концертна діяльність і перший студійний досвід. З групою «FACTOR 150» був записаний EP.
З 2010-го по 2018 був постійним учасником однієї з найвідоміших рок-груп України - «O.TORVALD».
З ними було записано 5 альбомів, відіграно безліч концертів в Україні та Європі. Вони ділили сцену з такими зоряними групами, як: Sum 41, Garbage, Linkin Park.
У 2014 році, Олександр приєднався до ще однієї, яка набирає популярності, українській групі «Zetetics». З ними записаний уже один альбом і EP.
З української фабрикою «Star Sticks», Олександр почав співпрацювати з 2016 року. Зазнавши декілька концептуальних моделей, були створені його іменні барабанні палички, виготовлені з українського граба, за технологією #HoRnbeam 4G.
Палички поєднують в собі модель 5В і 5А, але також мають збільшений наконечник і коротке плече, що дозволяє Олександру виробляти більш гучні удари, при грі на ударній установці.
Ці палички стали досить популярні, серед початківців барабанщиків, колекціонерів барабанних паличок і фанатів O.Torvald, особливо, після того, як його група перемогла в конкурсі відбору на Євробачення - 2017.