Ярослав Гладілін

VLASNA , REBEL ROCKSОБІЙМИ ДОЩУ


Прийшов до ударних інструментів і становленню себе, як ударника, в 2004му році, увійшовши до складу шкільного ВІА і почавши самоосвіта в області ударної установки. Даному вибору передували чотири роки навчання в музичній школі по класу фортепіано і чотири роки цілковитої відсутності музикування і повної віддачі спорту.
У 2007м році Ярослав вступає до музичного училища в місті Луганськ на факультет "Інструментальне мистецтво естради" по класу ударних. Після першого курсу, паралельно з навчанням починає роботу в духових та симфонічних оркестрах, джазових ансамблях і кавер-бендах.
У 2010-му році Ярослав переїжджає до Києва, поступово в рідному місті на заочне відділення педагогічного університету (ЛНУ ім. Т. Шевченка) на факультет "Оркестрові духові та ударні інструменти" по класу ударних. Продовжуючи працювати в кавер-бендах Ярослав повністю занурюється в музичне життя столиці: відвідування майстер-клас, музичних виставок, джем-сейшнов, знайомство з багатьма людьми.
У 2012м році дебютує і входить до постійного складу київського гурту "Обійми Дощу", з якими працює і зараз.
У 2013м році Ярослав їде на рік в Італію, де переймає досвід консерваторської викладача гри на ударних інструментах Alan Beretta.
У 2015м році приймає запрошення і входить до складу power-duo Simon Stone, на базі якого в 2017м з'являється і live-techno-проект Symonenko + Gladilin.
У 2017м році Ярослав працює сесійно в студіях і на лайв, а також поповнює скарбничку постійних колективів такими групами, як АССА та Friday Story.
З 2018 року грає в кавер-бенді Rebel Rocks.
Ярослав використовує модель 5B з логотипом груп Vlasna, Обійми Дощу і з іменним підписом.