Барабанні палички

Барабанні паличкиStarSticks "Hornbeam" Вигідні набори по 4, 8, 12 пар

Купуйте вигідними наборами по 4, 8, 12 пар і отримуйте додаткові знижки!При оформленні замовлення можна вказати різні моделі.StarSticks  "Hornbeam" Для виготовлення цієї серії ми розроб..
165грн.

Барабанні палички StarSticks c вашим логотипом.

Ви хочете барабанні палички зі своїм ім'ям, підписом, логотипом Вашої групи, або Вашого магазину? Ми готові виконати для вас індивідуальне замовлення! За нашими плечима сотні виконаних робіт і задовол..
1 980грн.

Брелок барабанні палички з вашим логотипом

Ви хочете брелок у вигляді барабанної палички зі своїм ім'ям, логотипом Вашої групи, або Вашого магазину? Ми готові виконати для вас індивідуальне замовлення! За нашими плечима сотні виконаних робіт і..
45грн.

Кепка Snapback - Trucker з логотипом Star Sticks TM

Дана позиція відпускається по повній передоплаті.Доставка (близько 40 грн) оплачується покупцем.Кепка Snapback - Trucker з логотипом Star Sticks TMВідмінний літній варіант!унісексКолір: White & Bl..
360грн.

Набор : StarPad Sand 4"+ пара палок StarSticks серии classic

Пед з піском.Пед без відскоку. Максимально корисний для тренування швидкості і потужності ударів. Це ефективний інструмент для розвитку техніки рук барабанщиків! Легкий, компактний пед з піском!Викори..
515грн.

Плакат з рудиментами

Тепер у нас є в продажу ось такі плакати з рудиментами!Вони потрібні для формування базових основ і розвитку техніки.Рудименти служать навчальним посібником для початківців барабанщиків!..
30грн.

Тренувальний пед "STARPAD 88DR" І палички в подарунок!

При покупці педа, пара паличок WesternWood в подарунок!ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИУдарна сторона - гума:діаметр 8 дюймів (20 см)- товщина 0.8 см;- м'якість по Шору 55 одиниць.Опорна плита:- натуральна дер..
495грн.

Футболка з логотипом "StarSticks"

Дана позиція відпускається по повній передоплаті.Доставка (близько 40 грн) оплачується покупцем.Футболка: матеріал х / бКольори: чорна, білаДрук: флекс..
250грн.

StarSticks "SIGNATURE" Вигідні набори по 4, 8, 12 пар

Купуйте вигідними наборами по 4, 8, 12 пар і отримуйте додаткові знижки!При оформленні замовлення можна вказати різні моделі.Фабрика барабанних паличок Star Sticks активно співпрацює з відомими бараба..
170грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)