Від ідеї до створення виробництва

28.01.2016
364
StarSticks - фабрика барабанних паличок №1 в Україні.
Це сталося взимку 2013 року. Тоді йому терміново потрібно було купити кілька пар паличок для майбутніх концертів. Часу було обмаль. Вийшовши на мороз і прикинувши маршрут, він відправився за необхідним товаром. Через кілька годин він покинув музичний магазин, в якому вже неодноразово залишав великі суми.
Втомлений від тривалих пошуків, він присів в затишному кафе і замовив чашку гарячого шоколаду ...

І ось тоді юний барабанщик зрозумів:
прийшов час втілити свою мрію.
Мрію про якісне і доступному продукті, яким будуть задоволені всі барабанщики,
і в першу чергу його колеги - Українські Музиканти.
Цим хлопцем був Артем Селезньов - засновник та ідейний натхненник компанії StarSticks.
Основною причиною виникнення цього проекту стало бажання Артема і об'єктивна необхідність забезпечити вітчизняних барабанщиків якісним продуктом, дати їм можливість не замислюючись купувати життєво важливий для них товар - барабанні палички!
Крім того, Артем прагнув до створення сприятливих умов для розвитку барабанної культури в Україні.
«Ми хочемо, - каже Артем, - щоб у нас з'явилися свої герої типу Бадді Річа, Дейва Векла або Стіва Гедді. Спочатку у нас не було конкретного бізнес-плану, а було тільки наше бажання, наша ідея і величезний ентузіазм, які рухали нас вперед, допомагали зробити перші кроки ».
У той час Артем хоч не ставив бізнес. Він був практикуючим барабанщиком, хоча і мав невеликі бізнес-проекти, які вів паралельно з музичною діяльністю. Це були репетиційні бази і прокат музичного обладнання. Після того, як у Артема виникла ідея займатися виробництвом барабанних паличок, він продав своє обладнання і вклав всі гроші в виробництво палиць.
Нова епоха для компанії StarSticks почалася влітку 2014 року, коли до складу засновників увійшов Євген Устинов -керівник великої української дистриб'юторської компанії «Алегро-Мюзік», людина, яка не з чуток знає, що таке музичний бізнес. Євген зіграв величезну роль в переході проекту на новий, більш якісний рівень. Саме він зміг визначити правильний вектор для розвитку компанії.
StarSticks - це на 100% український бренд, який посів свою нішу на музичному ринку України. «Вся продукція виробляється на території України. Сировина і комплектуючі збираються з усіх куточків нашої країни.             
На даний момент у продажу є чотири основні серії палиць:
  • Серія "Ukrainian HoRnbeam” - виробляється класичні моделі з селекційного українського 
  • Серія "American Hickory" - виробляється класичні моделі з селекційного американського горіха.
  • Серія "Signature" - Спеціально розроблені іменні моделі, наших найзнаменитіших ендорсером.
Для виробництва цих серій, відбираються найщільніші і тверді частини деревини, без наявності косослоя і сучків.
  • "Western Wood" - доступні, але при цьому якісні і дуже надійні барабанні палички. Ідеально підійдуть для барабанщиків з обмеженим бюджетом.
Барабанні палички «Western Wood» мають незначні косметичні дефекти, які ніяк не впливають на їх играбельность.
Компанія не стоїть на місці, вона дуже активно розвивається, - говорить Артем. - Ми почали з виробництва паличок, трохи пізніше відкрили лінійку чохлів для паличок. А вже в грудні 2015 року презентували першу модифікацію нового продукту - тренувального педа.
Найближчим часом ми плануємо розширити асортимент всіх трьох наших напрямків, щоб кожен барабанщик зміг вибрати те, що потрібно саме йому ».
StarSticks - працюємо з 2013 року.