Ну що, зачекалися ?;) А у нас просто чудова новина!

01.06.2017
669
Ваші улюблені палички з самого популярного дерева - Хікорі. Для виробництва цієї серії, ми завезли добірний американський горіх, що росте в східній частині Північної Америки. Нам відібрали лише ту деревину, яка росте на мінеральних грунтах, при оптимальному рівні вологості і температури. Це найважливіші фактори, що впливають на фізико-механічні властивості деревини. Селекційні роботи і унікальна технологія виробництва, якою володіє наша фабрика, дозволяють виробляти дійсно надійні і довговічні барабанні палички.
Вас чекають найпопулярніші моделі - і !
Чому ми випускаємо цю серію саме з американського горіха, адже палички з українського граба нічим не поступаються за якістю Так, це так, але ми поважаємо потреби наших покупців, серед яких є шанувальники саме Хікорі. І запущена серія дозволить нам зрозуміти ваші потреби. Чи потрібні нашому барабанщику палички з Хікорі або все ж він вважає за краще Граб
І це ще не всі приємні сюрпризи! Купуючи 2 пари паличок нашої нової серії, ви отримуєте знижку 50% на другу пару! Акція діє тільки до кінця місяця!