ТРЕНУВАЛЬНИЙ ПЕД ДЛЯ БАРАБАНЩИКА, ЦЕ НЕ ПРОСТО КУСОК КРУГЛОЇ ГУМИ ...

05.02.2016
869
Що важливо, при виборі педа?
Відскік, вага, форма.
Вага: Пед повинен бути важким - важливо, щоб при заняттях пед був стійкий, нерухомий і не мав вібрацій.З одного боку можна було б вибрати пед по легше, мотивуючи це тим, що легше носити, безумовно носити легше, але барабанщику крім того щоб носити пед, необхідно на ньому ще й тренуватися ...Для того щоб пед не "стрибав" на поверхні, він повинен бути в міру важким.StarPAD збалансований, завдяки вірному поєднанню пропорцій опорної плити з натурального дерева з антиковзаючим покриттям і товстим шаром робочої поверхні з гумового складу drummergym ™.
Відскік: Якщо не важливий відскік, можна лупити по табуретці ... і не витрачати ні цента на пед ...,
Але якщо барабанщик хоче отримати від занять задоволення, і, що важливо, досягти результату завдяки правильним тренуванням, то також слід подбати про педе з хорошим показником відскоку палиці в вільному ударі, після якого буде рол. Платформа також важлива і для дотримання даного параметра, адже завдяки збалансованому співвідношенню основної платформи і ударної поверхні товщиною 0,8 см. З м'якістю 55 одиниць (по Шору), StarPAD має 4-5 відскоку + рол (в модифікації DR), що забезпечує максимальну реалістичність з ударною поверхнею барабана при заняттях на педе.
Форма і розмір: Є кругла, багатокутна або квадратна.
Ми вибрали круглу з розміром 8 "
Кругла форма нагадує барабан, і пед круглої форми зручніше розташувати на барабані, також вона зручна при транспортуванні в рюкзаку, сумці.
Розмір 8 "-" золота середина », на педах менших розмірів не зручно тренуватися, а педи великих розмірів громіздкі і не так мобільні, хоча StarSticks планує розвинути модельний ряд з різних розмірів і форм педів, щоб забезпечити вибір кожного барабанщику.
Оптимальний баланс педа зраджує комфорту при грі і зручності при транспортуванні.
Тренуйтеся!
Від тренувань залежить Ваше майстерність, а від якісних педів, палиць, стільців залежить Ваш комфорт при заняттях.
Презентація нового продукту StarSticks - тренувальний пед для барабанщиків
STARPAD Pad8DR