ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ літерні позначення «S», «B» І «A»?

15.06.2017
1173

Раніше вони вказували на область застосування тієї чи іншої моделі, але сьогодні майже повністю втратили свій сенс.

  • «S» означало «Street». Спочатку ця модель палиць була призначена для використання на вулиці! Маршові і барабанні оркестри, там де передбачається велика потужність ударів і гучність виконання! відповідно палиці цієї групи мають найбільший розмір.
  • «B» - означало «Band». Спочатку область їх застосування були в духові та симфонічні оркестри. Мають більший розмір плеча і головки (для більш гучного гри), ніж модель «А». Зазвичай застосовується у важкій, шумовий музиці. Модель 2В особливо рекомендується викладачами ударних як ідеальні палички для старту.
  • «A» походить від слова «Оrchestra». З міркувань легендарного барабанщика і творця ударних музичних інструментів Вільяма Людвіга замість букви «О» була використана буква «А», яка при друку, на його погляд, краще виглядала, ніж «О». Моделі «А» - найпопулярніші серед барабанщиків.
  • «N» означає «Nylon» і є відносно новим позначенням. Вона дописується в кінці маркування (наприклад, «5A N») і вказує на наявність у палички нейлонового наконечника.